Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің III Съезіне қатысушылар

Сенбі, 17.08.2013

Ислам өкілдері

1.

1. Әбсаттар Қажы Дербісәлі – Бас мүфтий, Қазақстан мұсылмандары діни басқармасының төрағасы

Делегация құрамы:

2. Мухаммед Хусейн Алсабеков – Қазақстан мұсылмандары Діни басқармасының бөлім бастығы

3. Құлмұхаммед Маханбет – Алматы қаласы орталық мешітінің бас имамы

4. Қалижан Занкоев – «Нұр Астана» мешітінің бас имамы

5. Ертай Балахметов – Қазақстан мұсылмандары Діни басқармасының Қостанай облысы бойынша имам-өкілі

2. 

1.Шейх Абдалла Бен Абдель Мухсин Ат-Турки – Бүкіләлемдік Ислам Лигасының Бас хатшысы

Делегация құрамы:

2.Абдурахман бен Мухаммад аль-Айфан – Лига Бас хатшысының мәдениет және ақпарат мәселелері бойынша орынбасары, делегацияның басшысы

3. Мунказ Махмуд ас-Саккар – БИЛ Ғылыми зерттеулер басқармасының қызметкері

4. Уалид бен Омар аль-Хусейни – БИЛ қызметкері

3. 

1. Мухаммад Саид Тантауи - Аль-Азхар Бас имамы

Делегация құрамы:

2. Тарек Алкони – Төтенше өкіл, Египеттің Сыртқы істер министрінің аға көмекшісі

3. Шериф Альшубашы – журналист, АЕР Мәдениет министрінің бұрынғы көмекшісі

4. Али Аль-Сман – АЕР Діни диалог комитетінің экс-басшысы

5. Абдуль-Баки Шихат Шукр – Исламды зерттеу академиясының Бас хатшысы

6. Мухаммад Шама –Аль-Азхар университетінің профессоры

7. Собхи Ахмад Азаб Алсохайми – Қазақстан Республикасындағы АЕР елшілілігінің мәдениет бойынша атташесі

8. Мухаммед Салах Хасан Кештах – Қазақстан Республикасындағы АЕР елшілілігінің екінші хатшысы

4. 

1. Махмуд Хамди Закзук – Араб Ешипет Республикасының вакуфтар министрі

5.   

1.Али Бардакоглу – Дін істері басқармасының төрағасы, Түркияның Бас Мүфтиі

Делегация құрамы:

2. Али Дере – ТР Діни Басқармасының сыртқы байланыстар бойынша бөлімінің бастығы

3. Рамазан Чавач - ТР Дін Басқармасы аппаратының қызметкері

4. Ариф Гокче – Қазақстан Республикасындағы Түркия елшілілігінің діни істер бойынша кеңесшісі

5. Алаттин Темюр – Қазақстан Республикасындағы Түркия елшілілігінің Бірінші Хатшысы

6. 

1.Мехди Мустафави - Иран Ислам Республикасы Президентінің кеңесшісі, Мәдениет және исламдық байланыстар ұйымының президенті

Делегация құрамы:

2. Расулипур Расул Алимохаммад - Мәдениет және исламдық байланыстар ұйымы жанындағы діндер орталығының директоры (Иран)

3. Сейед Абулхасан Наваб – Кум қаласы Діни университетінің ректоры және философия мектебінің ректоры

4. Бехруз Хаддади – Кум қаласы Діни университеті ректорының және философия мектебі ректорының зерттеу істері бойынша орынбасары

5. Сейед Фатеме Хоссейни Мирсафи – Ислам мәдениеті және қатынастары ұйымының қызметкері

7. 

1.  Анвар Хусейн Сиддики – Халықаралық ислам университетінің (Пәкістан Ислам Республикасы) президенті

Делегация құрамы:

2.  Зия-Уль-Хак, Шариғат мәселелері бойынша департамент төрағасы

3.  Абдул Джаббар Шакир, Халықаралық ислам университетінің Ислам миссионерлігі академиясының директоры

4.  Сахтбзада Саджиж-ур-Рехман, Халықаралық ислам университетінің Исламды зерттеу институтының қызметкері

5.  Зафарулла Баиг, Исламды зерттеу факультеті деканының орынбасары

8. 

1. Мухаммад Халид Масуд – Ислам идеологиясы кеңесінің президенті (Пәкістан Ислам Республикасы)

Делегация құрамы:

2.Мохсин Музафар Накви – Кеңес мүшесі 

9. 

1. Сальман Аль-Хусейн Аль-Надви – «Джамаат-у-Шабаб-е-Ислам»Мұсылман ұйымының (Индия Республикасы) президенті

Делегация құрамы:

2. Мохаммад Умар Гаутам – Джамиа Миллиа Исламиа университетінің Исламдық зерттеулер факультетінің профессоры, Дели қаласындағы Марказул Маариф білім беру орталығының директоры

3. Шабир Ахмед – Лакноу қаласындағы Nadwatul Ulama университеті жанындағы қыз балаларға арналған Jamiatul Hasanain мұсылман мектебінің негізін қалаушысы және директоры, Бангалор қаласындағы қыз балаларға арналған мұсылман колледжінің директоры

4. Зафар Юнус Сарешвала – Мумбаи қаласындағы Parsoli Corporation Ltd. Ислам қаржылық компаниясының негізін қалаушысы және басқарушы директоры

5. Шах Фахр-е-Алам – Бхагалпур (Бихар штаты) қаласындағы мешіт имамы және хатибы

10. 

1. Масукури Абдилла – Ислам ғалымдарының Халықаралық Конференциясы Бас Хатшысының орынбасары(Индонезия)

Делегация құрамы:

2. Магфур Усман

3. Малик Мадани

4. Макмур Мажар

5. Заин Тванто

11. 

1. Мухаммад Тахер – Исламды насихаттау колледжінің профессоры, доктор

12.

1. Мухамад Убейд аль-Мазруи – Біріккен Араб Әмірліктеріның ислам және вакуфтар істері бойынша Бас агенттігі директорының орынбасары

Делегация құрамы:

2.Фарук Хамада – Агенттіктің қызметкері

3. Сейф Рашид Аль-Жабери – Исламды және Фикхты зерттеу Халықаралық Академиясының өкілі

4. Адель аль-Марзуки – Дубай қаласының Ислам істері департаментінің бөлім бастығы

13.

1. Адиль аль-Фаллах – Кувейт Мемлекетінің Ислам және вакуфтар істері бойынша Мемлекеттік министрінің бірінші орынбасары

Делегация құрамы:

2.Мутлак аль-Карауи – Кувейт Мемлекетінің ислам және вакутар істері бойынша Мемлекеттік министрінің бірінші орынбасарының халықаралық қатынастар бойынша орынбасары;

3.Турко Даудов – Кувейт Мемлекетінің ислам және вакуфтар істері бойынша министрлігінің ТМД елдеріндегі діни ұйымдармен ынтымақтастық істері бойынша үйлестірушісі

14.

1. Шейх Сакиль бен Саир Аш-Шамри – Катар мемлекетінің Әділет және құқық жоғарғы кеңесінің мүшесі

Делегация құрамы:

2. Доктор Гейс бен Мубарак Аль-Кауари – Жоспарлау және бақылау департаментінің директоры

3. Ауад Зафер Аль-Хаббаби – Қоғамдық байланыстар және баспа департаментінің кеңесшісі

15.

1.ЯН Чжибо – Қытай мұсылмандары Ассоциациясы Төрағасының орынбасары

Делегация құрамы:

2. ЯН Хуэйин – Классикалық ислам институтының оқытушысы

16.

1. Равиль Гайнутдин – Ресейдің еуропалықбөлігінің Діни басқармасы президиумының төрағасы, Ресейдің Мүфтилер кеңесінің Төрағасы

Делегация құрамы:

1. Абдул-Вахед Ниязов– Ресейдің Ислам мәдени орталығының президенті

2. Фаттахетдинов Рафик – көмекші

3. Аббясов Рушан - көмекші

17.

1. Шейх-уль-ислам Аллахшукюр Паше-заде – Кавказ Діни басқармасының төрағасы

Делегация құрамы:

2. Мукаддаф Паизов – Кавказ мұсылмандары Діни басқармасының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы

18.

1. Муратали Жуманов – Қырғызстанның Жоғарғы мүфтиі

Делегация құрамы:

2. Р.Эгембердиев, Қызғызстан мұсылмандары Діни басқармасының Мешіт және білім бөлімінің басшысы

19.

1. Кахлан бен Набхан аль-Харуси – Оман Сұлтанатының Бас мүфтиінің кеңесшісі

2. Саид бен Али аль-Амри – Оман Сұлтанатының Қазақстан Республикасындағы ВПД

3. Рашид бен Хамад аль-Гилани – Оман Сұлтанатының Қазақстан Республикасындағы ВПД орынбасары

4. Жулдуз Мырзаханова – аудармашы (Оман Сұлтанатының Қазақстан Республикасындағы нотасы)

Христиан өкілдері

20.

1. Кардинал Жан-Луи Торан – Дінаралық диалог бойынша Папа Кеңесінің Президенті (Ватикан)

Делегация құрамы:

2. Халед Акаше – Дінаралық диалог бойынша Папа Кеңесінің ислам бойынша бас сарапшысы, Ватикан

3. Архиепископ Пьер Луиджи Челата – Дінаралық диалог бойынша Папа Кеңесінің хатшысы, Ватикан

4. Профессор Кристиан Тролль – Қасиетті Герцог колледжінің құрметті профессоры, Франкфурт

5. Архиепископ Мигель Маури Буендиа – Қазақстан Республикасындағы Апостоль Нунцийі

6. Архиепископ Томаш Пэта – Астана архиепископы, Қазақстан епископ конференциясының президенті, Астана

7. Епископ Януш Калета – Атыраудың Апостоль әкімгері, Дінаралық диалог бойынша Папа Кеңесінің кеңесшісі, Атырау

8. Хрвойе Шкрлеч – Қазақстан Республикасындағы Ватикан елшілігінің хатшысы

21.

1. Астана және Алматы Митрополиті Мефодий (Орыс Православиелік Шіркеуі)

Делегация құрамы:

2. Протоиерей Всеволод Чаплин – Мәскеу Патриархатының Шіркеу мен қоғамның өзара қатынастары бөлімінің төрағасы

3. Протоиерей Георгий Рябых - Мәскеу Патриархатының Шіркеудің сыртқы байланыстары бөлімі төрағасының орынбасары

4. Священник Георгий Рощин - Мәскеу Патриархатының Шіркеу мен қоғамның өзара қатынастары бөлімі төрағасының орынбасары

5. Протоиерей Игорь Выжанов - Мәскеу Патриархатының Шіркеу мен қоғамның өзара қатынастары бөлімінің христианаралық қатынастар бойынша хатшысы

Астана және Алматы епархиясының баспасөз өкілдері:

6. Протоиерей Александр Иевлев - Астана және Алматы епархиясының баспасөз хатшысы,епархияның Баспа бөлімінің басшысы

7. Антон Резник - Астана және Алматы епархиясының Баспа бөлімініңқызметкері

секциялық отырыстарға қатысулары мүмкін:

8. Протоиерей Андрей Литовка - Астана және Алматы епархиясының хатшысы

9. Архимандрит Серапион (Дунай) – Астана шіркеу округінің Мәртебелі діндары

22.

1.  Митрополит Эммануил (Константинополь Православие шіркеуі)

Делегация құрамы:

2. Митрополит Дарданельский Никитас –Афинагорас ортодокс Институтының Директоры (АҚШ, Беркли қ.)

23.

1. Николас Бейнс –Кройдон Епископы (Англикан шіркеуі)

Делегация құрамы:

2. Отец Ричард Аткинсон, Лейстер архидъяконы

3. Джейн Клементс, Кентерберий Архиепископының және Израильдің Бас раввинінің Англикан-иудей комиссиясының мүшесі

24.

1.Ишмаэль Ноко – Бүкіләлемдік лютеран федерациясының Бас хатшысы

Делегация құрамы:

2.Юрий Новгородов – Қазақстан Республикасындағы Евангелие-лютеран шіркеуінің епископы

3.Ханс-Вильхельм Каш – Германия Лютеран шіркеуінің, БЛФ Ұлттық комитетінің басшысы

4.Анли Серфонтейн

5. Ивет Клусей

25.

1. Епископ Маркос Ованнисян – Армян Апостол шіркеуінің Гегаркиник Епархиясының Басшысы

Делегация құрамы:

2. Епископ Езник Петросян - Армян Апостол шіркеуі жанындағы шіркеуаралық байланыс бірлестігінің Басшысы

3. Татул Амбурцумян – шіркеу мен мемлекет байланысы бөлімінің қызметкері

26.

1. Владыка Мирон – архиепископ, генерал-майор, Поляк Автокефаль Православие шіркеуінің өкілі

27.

1. Митрополит Нифон – Румын православие шіркеуінің патриархы

28.

1. Жозе Альберто Моура – Ғаламдық және дінаралық диалог бойынша  Епископ комиссиясының төрағасы (Бразилия)

Делегация құрамы:

2. Элиас Уольфф – комиссия сарапшысы

29.

1.Отец Леонид Кишковский - Американың христиандық шіркеулер одағының президенті, АҚШ діни қайраткерлер делегациясының жетекшісі

Делегация құрамы:

2. Бернис Джексон – Солтүстік Америка Әлемдік шіркеу бірлестіктерінің президенті (Америка Құрама Штаттары) (әйел адам)

3. Дебби Алмонтазер (Америка Құрама Штаттары)

Ілесушілер:

4. Сара Риф

5. C. Едуардо Варгас

30.

1. Самуэль Кобиа – Бүкіләлемдік Шіркеу Кеңесінің Бас директоры (Швейцария Конфедерациясы)

Делегация құрамы:

2. Навин Куаюм – Орталық Комитеттің мүшесі;

3. Анита Хенслина – БШК Орталық Комитеттің мүшесі;

4. Шанта Премавардхана - Бүкіләлемдік Шіркеу Кеңесінің Ынтымақтастық және дінаралық диалог бағдарламасының директоры (Швейцария)

31.

1. Уильям Вендли – Діндердің бейбітшілік жолындағы Бүкіләлемдік конференциясының Бас хатшысы (Америка Құрама Штаттары)

Делегация құрамы:

2. Штайн Вильюмстад, Діндердің бейбітшілік жолындағы Бүкіләлемдік конференциясының Бас хатшысының орынбасары

32.

1. Марко Импальяццо –Қасиетті Эджидио (Италия) Общинасының президенті

Делегация құрамы:

2. Клаудио Марио Бетти – Қасиетті Эджидио Қоғамдастығының мүшесі

3. Леонардо Эмберти Джаллоретти - Қасиетті Эджидио Қоғамдастығының мүшесі

33.

Паул Б.Пайпер –Иисус Христос шіркеуінің өкілі (Мормон, АҚШ)

Буддизм өкілдері

34.

1.Сюе Чэн – Қытай буддистері Ассоциациясының Төрағасы, Ассоциация Хатшылығының Жетекшісі(Қытай Халық Республикасы)

Делегация құрамы:

2.НАЦАН Сянбаанвэнхофо – Қытай буддистері Ассоциациясының Хатшылығы жетекшісінің орынбасары

3.ВАН Ли – Қытай буддистері Ассоциациясының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің қызметкері, ағылшын тілінің аудармашысы

35.

1. Да Лама Хунхэрийн Бямбажав – «Гандантэгчэнлин» монастырының (Моңғолия) бас хатшысы

Делегация құрамы:

2. Магсаржавын Ганхуяг – Моңғолия Буддистік университетінің білім және ғылым департаментінің директоры

36.

1. Хамба лама Чойжилжавын Дамбажав – «Дашичойлин» монастырының (Моңғолия) басшысы, Буддистердің бүкіләлемдік федерациясының вице-президенті (Моңғолия)

Делегация құрамы:

2. Ренчин Боролзой

37.

1. Пра Дармокосаджарн –Махачулалонг Корнвирад Жадьялая университетінің ректоры (Таиланд)

Делегация құрамы:

2. Прахрупалад Суватанавачирахун, буддистік зерттеу институтының директоры, ректордың хатшысы

3. Прамаха Сутеп Пюпуад, жобалау бөлімінің директоры

38.

1.Чан Бён Джу – «Чогечон» будда ұйымының зерттеулер институтының директоры (Оңтүстік Корея) 

Делегация құрамы:

2.Пак Хо Сон – «Чогечон» Қоғамдық істер департаменті директорының орынбасары

3.Янг Ки Хун –храм аббаты

Иудаизм өкілдері

39.

1. Йона Мецгер – Израильдің Бас ашкеназий раввині

Делегация құрамы:

2. Яков Марги –Израиль Мемлекетінің Дін істері бойынша министрі

3. Офра Мецгер Й.Мецгердің жұбайы

4. Хаим Хемдингер – Бас ашкеназий раввинінің көмекшісі

5. Одед Виннер –раввинаттың Бас директоры

6. Ави Биюменталь – баспасөз хатшысы

7. Хользер Моше Алькана – Бас ашкеназий раввинінің көмекшісі

40.

1.Шломо Амар – Израильдің Бас сефард раввині   

Делегация құрамы:

2. Мазаль Омар – жұбайы

3. Шломо Шлуш - Хайфы қ. Бас раввині, раввинат кеңесінің мүшесі

4. Ребе Шимон Элитов – раввинат кеңесінің мүшесі

5. Мейр Данино – Хатшылық мүшесі

41.

1. Ешая Коген – Қазақстанның бас раввині 

Делегация құрамы:

2. Юда Кубалкин –Астана қаласының және Ақмола облысының бас раввині

3. Моше Коэн – Қазақстанның бас раввинатының Израильдегі өкілі, Қазақстан еврейлері қоғамының төрағасы

Даосизм өкілдері

42.

1. Жэнь Фажун – Қытай даошылары Ассоциациясының төрағасы

Делегация құрамы:

2. ФЭН Хэ – Қытай даошылары Ассоциациясының зерттеу бөлімінің қызметкері

3. Ван Тун – ҚХР СІІ-нің Шығыс Еуропа және Орталық Азия департаментінің бөлім жетекшісі

4. Ци Юэ –Департамент маманы

Синтоизм Өкілдері

43.

1. Цунекиё Танака - «Джинджя Хончё» синтоист храмдарының Жапон Ассоциациясының вице-президенті, «Ивашимизу-хачимангу» храмының аға қызметшісі

Делегация құрамы:

2. Такао Ина – «Джинджя Хончё» синтоист храмдарының Жапон Ассоциациясының қоғаммен байланыс департаментінің директоры

3. Юкимаса Ацуми – «Джинджя Хончё» синтоист храмдарының Жапон Ассоциациясының халықаралық басқармасының қызметкері

4. Кацуджи Ивахаши - представитель международного управления Синтоистских храмов «Джинджия Хончё» синтоист храмдарының халықаралық басқармасының өкілі - Съездің VIII хатшылығының қатысушысы

Индуизм өкілдері

44.

1. Шантилал Карамши Сомайя – Индологияны зерттеу және дінаралық диалог сұхбат институтының төрағасы(Индия)

Делегация құрамы:

2. Висвамбхар Исиа Стрейзанд –Рупануга Бхаджан монастырының монахы

3. Свами Вишвешварананд – «Sanyas Ashram» индус монастырының президенті; «Suratgiri Bangla» индус монахтары ұйымының президенті

4. Кала Дханаджей Ачария –«Сомаия Бхаратия Санскрити Питам» Индия мәдениетін оқытушыларды дайындау ұйымының директоры

5. Бхагватруши Кардамруши Шастри – «Бхагват Видьяпитх» білім беру қорының қамқоршысы

45.

1. Д-р Джайотиндра Мукундрай Дейв –Акшардхам орталығының қоғамдық үйлесім саласындағы қолданбалы зерттеулер орталығының директоры (Индия)

Делегация құрамы:

2. Нирав Пател - Лондондағы BAPS Индустық діни ұйымының жастарға арналған бағдарламаларының үйлестірушісі

Зороастризм өкілдері

46.

1. Д-р Хоми Буржор Дхалла –Заратуштраның мәдени мұрасы Бүкіләлемдік Кеңесінің презиенті  (Индия)

Делегация құрамы:

2. Куруш Адил Сидхва– Заратуштраның мәдени мұрасы Бүкіләлемдік Кеңесінің мүшесі (Анахитаның күйеуі)

3. Анахита Хоми Дхалла – Заратуштраның мәдени мұрасы Бүкіләлемдік Кеңесінің мүшесі (Куруштың күйеуі)

4. Рошнек Хошанг Дехнугара - Заратуштраның мәдени мұрасы Бүкіләлемдік Кеңесінің мүшесі (Дариустың әйелі)

5. Дариус Хоми Дхалла – Заратуштраның мәдени мұрасы Бүкіләлемдік Кеңесінің мүшесі (Рошнектің күйеуі)

Қызметтегісаясаткерлер

47.

1. Шимон Перес – Израиль Мемлекетінің Президенті

Делегация құрамы:

2. Бениамин Фуад Бен Элизер - Израиль Мемлекетінің Индустрия, Сауда және Еңбек Министрі

3. Даниель Хершкович - Израиль Мемлекетінің Ғылым және технология министрі

4. Узи Ландау - Израиль Мемлекетінің Ұлттық инфрақұрылым министрі

5. Исаак Ариэ Бен Исраэль - Израиль Мемлекетінің Ғарыш агенттігінің Төрағасы

6. Эфрат Дувдевани - Израиль Мемлекетінің Президенті Әкімшілігінің Бас директоры

7. Пинхас Барел Бухрис - Израиль Мемлекетінің Қорғаныс министрлігінің Бас директоры

8. Шауль Земах - Израиль Мемлекетінің Ұлттық инфрақұрылым министрлігінің Бас директоры

9. Боаз Хирш - Израиль Мемлекетінің Сыртқы істер министрлігінің Бас директорының аға орынбасары

10. Пинхас Авиви - Израиль Мемлекетінің Сыртқы істер министрлігінің Бас директорының орынбасары

48.

1. Абдалла бен Мухаммад Аль аш-Шейх – Сауд Арабиясының Консультативтік кеңесінің төрағасы

Делегация құрамы:

2.  Маджид Абдулазиз ат-Турки – доктор, Сауд Арабиясы Ислам және вакуфтер істері, насихат және үгіт жөніндегі министрінің кеңесшісі

3. Аль-Харби Юсуф Рашид –Абдалла бен Мухаммад Аль аш-Шейхтың жеке кеңесшісі

4. Аль-Омер Фахад Абдель Азиз –Абдалла бен Мухаммад Аль аш-Шейхтің көмекшісі

49.

Мигель Анхель Моратинос –Испанияның Сыртқы істер министрі

50.

1. Фарук Челик – Түркияның түркі тілдес мемлекеттерменынтымақтастық жөніндегі Мемлекеттік министрі

Делегация құрамы:

2. Муса Кулаклыкая – Ынтымақтастық және Даму Түрік Әкімшілігінің  Президенті

3. Рашит Акгюль – Қауіпсіздік бастығы, Министр күзетінің қызметкері

51.

1. Сеид Али аль-Хашими – Біріккен Араб Әмірліктері Президентінің діни және құқықтық істер бойынша кеңесшісі

 Делегация құрамы:

2. Нажи аль-Араби – ілесуші тұлға

3. Бахауддин аль-Наджар – БАЭ Президентінің кеңесшісінің хатшысы

4. Султан аль-Мазруи – ілесуші тұлға

52.

1. Шейх Сайид Хиджауи – «Аль-Байт Аль-Маликия лиль-Фикр Аль-Ислями» институтының Бас директоры  (ислам ойының корольдік үйі, Иордания)

 Делегация құрамы:

2. Омар Нахар –Иордания СІІ басқарма бастығы

 53.

1. Ван Цзоань – ҚХР Діни істер Мемлекеттік басқармасы бастығының бірінші орынбасары

Делегация құрамы:

2. Чжао Лэй – ҚХР Діни істер Мемлекеттік басқармасының Халықаралық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары

3. Куан Шэн – ҚХР Діни істер Мемлекеттік басқармасының Бірінші департаментінің бөлім бастығы

4. Ли Лианг – ҚХР Діни істер Мемлекеттік басқармасының қызметкері

54.

Эмери де Монтескью – сенатор (Франция)

55.

1. Эни Фалеомаваега – конгрессмен(США)

Делегация құрамы:

2. Лиса Уильямс –Э.Фалеомаваеги аппарат жетекшісі

Отставкадағы саясаткерлер

56.

1. Кьелл Бондевик - Норвегияның экс-премьер-министрі

Делегация құрамы:

2. Остейн Мьярум – Осло қ. Бейбітшілік және адам құқықтары орталығы Президентінің орынбасары

57.

Вальтер Швиммер – Еуропа Кеңесінің экс-бас хатшысы

Халықаралық ұйымдардың өкілдері

58.

1. Сергей Орджоникидзе – БҰҰ бас хатшысының орынбасары, БҰҰ Еуропалық бөлімшесінің Бас директоры

Делегация құрамы:

2. Сергей Шапошников –С.Орджоникидзенің көмекшісі, Хаттама Шефі

59.

1. Олабий Бабалола Жозеф Яй – ЮНЕСКО-ның Атқару кеңесінің төрағасы

Делегация құрамы:

2. Эдмонд Мукала – жеке ассистент, ілесуші

60.

1. Марк Перрен де Бришамбо – ЕҚЫҰ Бас Хатшысы

Делегация құрамы:

2. Алехандро Матт, ЕҚЫҰ Бас Хатшысы кеңсесінің қызметкері

61.

Салем аль-Хауни – Ислам Конференциясы Ұйымы Бас Хатшысының орынбасары, Дін істері және дінаралық диалог бойынша Жоғарғы комиссар

62.

Флориан  Хохенберг – БДИПЧ/ЕҚЫҰ төзбеушілік және дискриминацияны болдырмау  Департаментінің жетекшісі

63.

Әділ Ахметов – мұсылмандарға қатысты дискриминациямен күрес бойынша ЕҚЫҰ-ның қызметтегі Төрағасының жеке өкілі

64.

Раввин Эндрю Бейкер –ЕҚЫҰ-ның антисемитизмге қарсы күрес бойынша қызметтегі Төрағасының жеке өкілі

65.

Марк Шойер – «Өркениеттер Альянсы»хатшылығының директоры

66.

Кейт Холден –Тони Блэр қорының жастар қозғалысының көшбасшысы

Және басқалар.

 

 

 

 

Ұнады ма? Достарыңмен бөліс:
Оқылды 1594 рет
JoomShaper
Top